Oyun

Jumanji efsanesi geri dönüyor!

Yayıncı Outright Games ve geliştirici Funsolve, Jumanji: Welcome to the Jungle filmini baz alan Jumanji oyununu duyurdu.

Jumanji efsanesi geri dönüyor!

Yayıncı Outright Games ve geliştirici Funsolve, Jumanji: Welcome to the Jungle filmini baz alan aksiyon macera oyunu Jumanji: The Video Game'i PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu. 15 Kasım'da çıkacak.

Jumanji efsanesi geri dönüyor!

Dünyalarını geride bırakmak isteyenler için en büyük meydan okuma olan Jumanji'nin aksiyon dolu oyununda macera ve kahkahayı bir araya getirin.

Düşmanlarınızı yenmek ve günü kurtarmak için çevrimiçi, bölünmüş ekran veya AI (yapay zeka) takım arkadaşları ile oynayın ve Dr. Bravestone, Ruby, Mouse ve Prof. Oberon'un benzersiz yeteneklerini birleştirin! 

Yeni ve eğlenceli bir 3D aksiyon macerasında Dr. Bravestone, Ruby, Mouse ve Prof. Shelley gibi film kahramanları olarak oynayın. 

Çevrimiçi veya bölünmüş ekran modlarında düşmanları yenmek, ölümcül tuzaklardan kurtularak hayatta kalmak ve dünyayı kurtarmak için üç arkadaşınızla veya AI takım arkadaşlarınızla birlikte çalışın.

Jumanji dünyası, güzel ancak ölümcül yeni dağ, şehir ve orman ortamlarıyla giderek daha büyüyor. Becerilerinizi ve stratejilerinizi geliştirip yeni donanım ve silah stillerinin kilidini açtığınızda, hiçbir Jumanji turu diğeriyle aynı olmaz! 

Teaser fragmanı yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.