Oyun

Just Cause 4 çıkış fragmanı!

Merakla beklenen Just Cause 4'ün final fragmanı Square Enix tarafından yayınlandı. İşte tüm coşkusuyla Just Cuase 4!

Just Cause 4 çıkış fragmanı!

Avalanche Studios'un geliştirdiği Just Cause 4'ün final fragmanı sonunda resmi olarak yayınlandı. Çıkışına sadece bir gün kala Square Enix'in resmi Youtube hesabından, oyunun çıkış fragmanı bekleyenlerin beğenisine sunuldu.

Yayınlanan fragmanda özellikle oyunun ne kadar fazla özgürlükçü bir yapıya sahip olduğunu görmekteyiz. Avalanche Studios yine oldukça hareketli ve patlamalı kaçmalı bir oyunla karşımıza çıkacak gibi duruyor. 

Çatışma, baskı ve şiddetli hava koşullarının hüküm sürdüğü Güney Amerika ülkesi Solís'te geçecek olan oyunda, ana karakterimiz Rico Rodriquez'in ne pahasına olursa olsun geçmişi hakkındaki gerçekleri ortaya çıkarmak üzere bir maceraya atılıyoruz.

Just Cause 4 çıkış fragmanı!

Atlama tulumunu giy, tamamen kişiselleştirilebilir tırmanma çengelini kuşan ve Solís'e gök gürültüsünü getirmeye hazırlan sevgili Teknolojioku takipçisi.

Hollywood tarzı aksiyonu sizlere sunacak olan Just Cause 4, seriye yeni bir soluk getirecek gibi duruyor. Çatışma anlarında aksiyon çıtasını yükseltmek için yeni girişimlere el atan Avalanche Studios, bakalım nasıl bir hikayeyle oyuncuların karşısına çıkacak?

Just Cause 4, 4 Aralık 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için raflardaki yerini almış olacak. Yayınlanan final tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peki ya siz yeni Just Cause 4 yapımını nasıl buldunuz? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.