Oyun

Kasırgaya rağmen Fortnite oynadı!

Greensboro kasabında meydana gelen kasırga vakası sırasında bir Fortnite oyuncusu, oyununu oynamaya devam etti.

Kasırgaya rağmen Fortnite oynadı!

ABD’nin Kuzey Karolina eyaletine bağlı Greensboro kasabında meydana gelen kasırga vakası sırasında bir Fortnite oyuncusu, neyin önemli olduğunu bir kez daha sorgulattı.

Greensboro kasabasında geçen gün çatıları yerinden sökecek kadar şiddetli bir kasırga meydana geldi. Maddi açıdan çok büyük zararlar veren kasırgada can kaybının olmaması, Bölge sakinlerini biraz da olsun rahatlattı.

Olaya asıl damgasını vuran şey ise aslında kasırga değil, Anton Williams isimli Fortnite oyuncusunun açıklamaları oldu. Kasırga olduğu sırada evinde Fortnite oynayan Williams,“Pencereden dışarı baktım ve önümdeki evlerden çatıların çıkmaya başladığını gördüm. Ama geri döndüm, çünkü oyunda son birkaç kişi kalmıştı. Bilirsin, bu oyunu bitirmem gerekiyordu” dedi.

Kasırgaya rağmen Fortnite oynadı! - Resim : 1

Evlerin çatılarını yerinden söken bir kasırga karşısında oyunu bitirmeye çalışan Williams, açıklamalarının devamında kasırganın iyice kötüleştiğini, bu sebeple kız kardeşi ve yeğeniyle birlikte banyoya gittiğini açıkladı. Muhabirin “banyoda saklanırken aklından neler geçiyordu?” sorusu üzerine cevap veren Williams, “Dürüst olmak gerekirse sadece oyunu düşünüyordum ama aynı zamanda herkesin iyi olmasını umuyordum” açıklamalarında bulundu.

Oyunlara karşı bu kadar bağımlı olan gençlerin yeri geldiğinde ne kadar tehlikeli işlere kalkışabileceğinin ufak bir örneği diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.