Oyun

Kingdom Hearts 3'e özel PS4 Pro duyuruldu!

Kingdom Hearts 3 PlayStation 4 Pro limitli sürüm paketi Avrupa ve Kuzey Amerika için de duyuruldu. İşte detaylar!


E3 2018'de Japonya için duyurulan Kingdom Hearts 3 PlayStation 4 Pro limitli sürüm paketi Avrupa ve Kuzey Amerika için de duyuruldu. Paket, oyunun çıkış tarihiyle aynı gün 29 Ocak 2019'da, $399.99 USD / $499.99 CAD fiyattan satışa sunulacak.

İçeriği şu şekilde:

  • 1TB Kingdom Hearts temalı PlayStation 4 Pro sistemi.
  • Kingdom Hearts temalı DualShock 4 kontrolcüsü
  • Kingdom Hearts 3 Blu-ray diski ve PlayStation 4'e özel dijital içeriklere (PlayStation 4 teması ve Midnight Blue Keyblade) erişim.

Kingdom Hearts 3'e özel PS4 Pro duyuruldu!

Kuzey Amerika'da Kingdom Hearts 3 kopyası standart sürüm olarak gelecekken, Avrupa'da Deluxe sürüm olarak gelecek. Deluxe sürümde ekstradan Sora rozeti, SteelBook ve ciltli sanat kitabı bulunuyor. Paket Amerika Birleşik Devletleri'nde Gamestop'a Kanada'da EB Games'e özel olacak. Avrupa için özel bir perakendeci açıklanmadı. Aynı şekilde Avrupa için tavsiye edilen satış fiyatı bilgisi de verilmedi.
 
Kingdom Hearts 3 25 Ocak 2019'da Japonya'da ve Asya'da; 29 Ocak 2019'da Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.