Kingdom Online ile ilgili açıklama yapan NTT Game Türkiye ve Avrupa Operasyon Müdürü Serhan Kazar, aslında oyunun açılışını bir sene kadar geciktirdiklerini belirterek "Çünkü yaptığımız alfa testlerinde oyunculardan aldığımız geri dönüşler bizim için önemliydi.

Bu süreç sonrasında oyuna yeni özellikler ekleyerek tüm Türk oyuncularına hitap edebilecek bir oyun tasarlanmasını istedik. Oyunun alt yapısını da e-spora daha uygun hale getirmek için de oldukça çaba sarf ettik. Bunu oyun geliştiricilere de kabul ettirmek oldukça zordu ama bunu da başardık. Sonuç olarak güzel bir oyun hazırladığımızı düşünüyoruz.

25 Kasım tarihinde beta sürüme geçen, GameX Fuar’da oyuncularla buluşan Kingdom Online oyununun resmi açılışı bugün (19 Aralık) yapılacak. Oyun içi market alışverişiyse 23 Aralık’ta başlayacak. MMORPG’nin tadını Kingdom Online ile çıkarmaya hazır olun” dedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.