Oyun

Kingdom&Lords kazandırıyor!

Gameloft'un Türkiye'de fazlasıyla ilgi gören freemium oyunu Kingdom&Lords kazandırıyor.

Kingdom&Lords kazandırıyor!

Strateji türündeki RPG oyun Android ve iOS platformlarda bedavaya indirilebiliyor. Ortaçağda geçen oyunda komşularınıza karşı mücadele vererek kendi alanınızı genişletmeyi hedef alıyorsunuz.

Simulasyon ve strateji tarzı oyunda birbirinden farklı silah ve askerler sizin savunma gücünüzü oluşturuyor. Oyunda Gameloft Live'da kendi adınıza hesap açarak, kullanıcı adınızla diğer online oyunculara karşı mücadele verip, daha interaktif bir şekilde keyfini çıkartabiliyorsunuz.

1351060265_021012klenonlinebattlepromows-png.png

Oyunda bugün start alıp 29 Ekim günü sona erecek bir yarışma başladı.

Gameloft Live üzerinden ilerleyen bu yarışma süresince login olan herkes arkadaşları veya rastgele oyunculara karşı online savaşta yer alabilecek. Her oyuncunun yendiği online savaş sayısı Yarışma serverına kaydedilecek. En çok savaşı yenen 3 şanslı kişi ödülü kazanacak. Ödül 100 diaomond olacak.

Aynı sayıda savaş kazanan 3'den kişi varsa, kazananlar yarışma yetkilileri tarafından belirlenecek. Özetle yapmanız gereken Kingdom&Lords'u oynamaya devam etmek ve oyunda Tools (Araçlar) gidip, Gameloft Live'da login olmak ve Participate Contest (Yarışmaya Katıl) butonunu tıklamak.

Aşağıdaki linklerden oyunu indirebilirsiniz.

iOS: http://j.mp/TEl0Wu

Android: http://j.mp/TQP01A

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.