LITTLE BIG PLANET: Her kızın, zamanında bir oyuncak ayısı, tavşanı veya bez bebeği olmuştur. İşte bu oyuncaklarla çocukluğunu geçirmiş kız arkadaşlarımız için en ideal oyundur Little Big Planet. Elinizdeki bez bebeği oradan buraya zıplatarak kıyafet ve aksesuar toplamak, üstüne üstlük topladıklarınızla bez bebeğinizi kılıktan kılığa sokup onu baştan yaratmak, hayatının her anında moda ile ama az ama çok iç içe olan kızlar için hem kolay hem de zevkli olmalıdır. LBP’i kız arkadaşınıza oynatmak kendisini oyun dünyasının kapısından iki adım içeri atmanızı sağlayacaktır.

NINTENDOGS (+CATS): Kim dünyalar tatlısı, yumuk yumuk, minicik bir yavru köpeğe veya kediciğe karşı çıkabilir ki? Etrafta pıtır pıtır dolaşan, sizin yüzünüzü yalayan, sürekli olarak sizden ilgi bekleyen bu minik hayvanlar daha ilk görüşte kız arkadaşlarınızın kalplerinde kalıcı bir yer edecektir. Evet bunun için ekstradan Nintendo DS veya Nintendo 3DS almanız gerekecektir ancak amacınız doğrultusunda bu oyun en etkili adımınız olacaktır. Elbette bunun derecesini çok iyi ayarlamanız gerekir nitekim kız arkadaşınızın bu tatlı hayvanlara gösterdiği ilginden dolayı siz biraz yalnızlık çekebilirsiniz.

GUITAR HERO: Kızlar müzik grubu üyelerine hayrandırlar. Tamam, belki bu dünyadaki BÜTÜN kızlar için geçerli değildir, ancak kabul edin çoğunluğun dediği doğrudur. Peki, bununla ilgili siz ne yapabilirsiniz? Eğer hali hazırda zaten bir müzik grubunun üyesiyseniz o zaman sorun yok, ama değilseniz… Öncelikle bir enstrüman satın almalısınız, ardından onu çalmayı öğrenmelisiniz, daha sonra başka enstrümanlar çalmayı bilen birkaç kişi daha bulup beraber çalmalı ve bir grup kurup barlarda çıkmaya başlamalısınız. Ondan sonra kız arkadaşınızın size olan hayranlığı bir seviye daha atlayacaktır. Ancak yaptığınız bu hareketin, onun video oyunlarını sevmesine hiçbir katkısı da olmayacaktır. İşte ikisini aynı anda yapmanın tek yolu ise Guitar Hero veya benzeri bir oyundur. Bu şekilde hem kız arkadaşınızı oyunlara alıştırır hem de onula birlikte kendi müzik grubunuzu kurma imkanına sahip olursunuz.

MARIO PARTY: Şu dünyada nefes alan her canlı en azından bir kere de olsa Mario adını duymuştur. Dolayısı ile kız arkadaşınıza birlikte Mario oynamayı teklif ettiğinizde “O da ne ya?” sorusu duyma ihtimaliniz gerçek hayatta uçan fil görmekten daha düşüktür. Klasik Mario oyunlarının aksine Mario Party de birlikte oynama imkanının yanında değişik oyun seçenekleri ve eğlencenin tavana vurma olasılığının yüksekliği, kıza arkadaşınızın teklife sıcak bakmasını arttıracak etkenlerdir. Ondan sonrası size kalmış. Yaşasın Mario, bu sefer de prensi kurtardın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.