Oyun

LeaderGamer.com'dan Call of Duty: Advanced Warfare kazanmak ister misiniz?

Çekiliş ile bu 5 adet Call of Duty: Advanced Warfare'dan 1 tanesi belki de sizin olacak.

LeaderGamer.com'dan Call of Duty: Advanced Warfare kazanmak ister misiniz?

Efsane bir FPS oyunu serisi olan Call of Duty'nin yeni oyunu Call of Duty: Advanced Warfare geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştirdi. Peki, tüm oyun dünyasını ve basın sitelerini şaşırtacak derecede güzel olan ve incelemelerden en yüksek puanları toplayan Call of Duty: Advanced Warfare'ı satın aldınız mı?

Yeni çekiliş ile satın almanıza gerek kalmayacak çünkü sizlere leadergamer.com toplam 5 adet Call of Duty: Advanced Warfare verecek. Çekilişe katılmak oldukça basit. Öncelikle buradan görebileceğiniz çekiliş uygulamasına e-posta veya Facebook hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor.

Bu işlem ile birlikte 1 kez giriş yapmış sayılıyorsunuz. Şansınızın daha da yüksek olması için LeaderGamer'ın Facebook sayfasını ziyaret etmeli ve beğenmeniz gerekmektedir.

Eğer 2 adet çekiliş hakkı da sizlere yetmiyor ise bu çekilişi Facebook, Twitter, Google+ veya Tumblr üzerinden paylaşarak 3. çekiliş hakkında sahip olabilirsiniz.

Ayrıca bu paylaştığınız linklerden, arkadaşlarınız çekilişe katılır ise sizlere de daha fazla puan gelecek. 4. çekiliş şansı için ise, bu sefer de PlayStore'un Facebook sayfasını ziyaret etmeli ve beğenmelisiniz.

Son olarak da Twitter'dan LeaderGamer'ı takip etmeniz ile birlikte 5. çekiliş hakkına da sahip olacaksınız. Herkese bol şanslar

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.