Oyun

League of Legends artık Altın Jeton ödüllü!

Tek Jeton, League of Legends’ı Altın Jeton Ödülleri’nde “Yılın En İyi Oynaması Bedava Oyunu” olarak seçti.

League of Legends artık Altın Jeton ödüllü!

TRT Okul’da yayınlanan oyun konseptli TV programı Tek Jeton, League of Legends’ı Altın Jeton Ödülleri’nde “Yılın En İyi Oynaması Bedava Oyunu” olarak seçti.

TRT Okul’da yayınlanan Türk televizyonlarının sevilen oyun programı Tek Jeton, 4 Ocak 2013 tarihinde saat 22.30’da yayınlanan özel bölümünde Altın Jeton Ödülleri’nin sahiplerini duyurdu. Toplamda 14 dalda ödül dağıtan Altın Jeton Ödülleri, League of Legends’ı “Yılın En İyi Oynaması Bedava Oyunu” seçti.

1357899546_altinjeton.jpg

Altın Jeton Ödülleri ile ilgili olarak Riot Games Türkiye Ofisi “Bize layık görülen bu ödülde en büyük pay siz oyuncularımıza, daha doğrusu Sihirdarlarımıza aittir. Sizlerin desteği ile beraber her geçen gün daha fazla büyüyüp, çok daha kaliteli işlerin altına imza atmak istiyoruz. Adalet Meydanlarının Türkiye’deki temsilcileri olarak sizlere, vermiş olduğunuz destekten ötürü teşekkürlerimizi sunarız. Nice başarılara hep beraber yol almak ümidi ile...” açıklamasında bulundu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.