Oyun

LoL Şampiyonluk Ligi'nin yeni sponsoru!

Geçtiğimiz yıl e-spor dünyasına ilk adım atan ünlü marka, bu yıl Şampiyonluk Ligi'ne de sponsor oldu.

LoL Şampiyonluk Ligi'nin yeni sponsoru!

Ülker, Türkiye'de popülaritesi gerçekten yüksek olan League of Legends'in yayıncısı Riot Games'le yaptığı anlaşma sonucunda, bu yılın sonuna kadar Şampiyonluk Ligi'nin sponsoru oldu. Tüm LoL Şampiyonluk Ligi takım formalarının kollarıda Ülker logosu yer alacak. 

1489756561_whatsapp-image-2017-03-17-at-112823.jpeg

Gerçekleştirilen basın toplantısında gençlerle, onların dilinde iletişim kurmayı çok önemsediklerini belirten pladis Tükiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya Pazarlama Başkan Yardımcısı Başak Karaca: E-sporu 2015 yılında başladığımız mutluluk her yerde kapanyamızda genç hedef kitleyle etkileşimde olacağımız ana alan olarak belirledik dedi.

E-sporda ilk TV reklamını çeken kurum olduklarını belirten Başak Karaca, sözlerini Youtube kanalımızda 6 ayda 6 milyondan fazla izlenmeye ve yaklaşık 110 bin aboneye ulaştık. Şimdi bu alandaki faaliyetlerimizi bir adım öteye taşıyarak League of Legends Şampiyonluk Ligi'ne destek veriyoruz diyerek sonlandırdı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.