Oyun

Lords of Football geliyor!

Futbol similasyon oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor!

Lords of Football geliyor!

Futbol odaklı oyun olarak karşımıza çıkan simülasyon oyunu içerisinde günlük hayattan da kesitler yaşatılıyor. Gece hayatı ve yanlış arkadaş seçimleri Futbol'un kralı olmanızda sizi etkiliyor. Maç günü moralinizin yüksek olmaması da performansınızı azaltıyor.

Aslında Futbol ligleri oyunun az bir kısmını oluşturuyor gibi görünüyor, fakat günlük hayatta yaşadıklarınız futbolcu karakterinizi oluşturuyor. Lords of Football alanındaki en iyi kurguya sahip oyunlardan biri olacak.

1344855751_lords-of-football-simulator-game-controls-players-lifestyle-1.jpg

Geliştirici bölüm başkanı Sean Griffiths'in yaptığı açıklamalara göre davranışların futbolla özdeşleştirilmesi Lords of Football'daki gurur duydukları yanlarından biri olduğunu belirtiyor.

1344855845_lords-of-football-simulator-game-controls-players-lifestyle-0.jpg

Takımı yönetmenizin yanında egonuzu da yönetmeniz gerekiyor sözlerini kullanıyor. Proje fikrinin İtalyan uluslararası futbol yıldızı Gianluca Vialli ile ortaya çıktığını da ekliyor.

1344855876_lords-of-football-simulator-game-controls-players-lifestyle-2.jpg

Geniaware Lords of Football'ın 'yakında' bilgisayar ekranlarına geleceğini belirtiyor. Şimdi sizleri oyun videosu ile baş başa bırakıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.