Oyun

Marvel Future Fight'a özel güncelleme

Marvel Future Fight, son sürümünde Kaptan Amerika’nın 75. Yaş gününe özel etkinlik bölümü ile beraber Steve Rogers ile Ajan Peggy Carter’ın kızı olan Kaptan Amerika’nın (Sharon Rogers) da aralarında bulunduğu yeni karakterleri oyun severlerin beğenisine s

Marvel Future Fight'a özel güncelleme

Mobil RPG oyunu MARVEL Future Fight’ın son güncellemesinde Kaptan Amerika’nın 75. yaş günü şerefine bir etkinlik düzenliyor. Özel bir savaş bölümünün ve yeni karakterlerin yer alacağı güncellemede, Steve Rogers ile Peggy Carter’ın alternatif evrenden kızları olan Kaptan Amerika (Sharon Rogers) MARVEL Future Fight oyuncularıyla buluşuyor.

Yeni güncellemede Kaptan Amerika'nın kızı Sharon Rogers'ın yanı sıra, Kaptan Amerika'nın en ünlü düşmanı Kızıl Kafatası’nın kızı olan Sin’i de oyun severlerin karşısına çıkaran Marvel Future Fight, düşmanlar arasından Kızıl Kafatası, Crossbones ve M.O.D.O.K. ile beraber Kaptan Amerika’nın müttefikleri olan Ajan 13, Cezalandırıcı ve Kış Askeri için yeni karakter kostümlerini de oyuna ekliyor.

Ayrıca, geliştirilmiş bir S.H.I.E.L.D. Laboratuvarı ve Seviye Atlama Rehberi’ni de oyuna katan MARVEL Future Fight, ara yüzünü oyuncuların Rütbe Atlama ve Ustalık biletlerini sırasıyla Rütbe Atlama ve Ustalık Ekranı'ndan kullanabilmesini sağlayacak şekilde güncelliyor.

MARVEL Future Fight'a eklenen diğer güncellemeleri arasında:

Epik Etkinlik Bölümü: MARVEL Future Fight'ın son sürümü, oyunculara Kaptan Amerika’nın 75. yaş gününün şerefine özel bir etkinlik bölümü sunuyor. Oyuncular bu bölümde Kaptan Amerika’nın büyük düşmanlarıyla, yani Kızıl Kafatası ve Crossbones ile savaşıyor. Oyuncular görev sırasında elde ettikleri 75. yıl nişanlarının karşılığında, Kaptan Amerika (Sharon Rogers) biyometriklerini alabiliyor.

İki Yeni Heyecan Verici Karakter: Steve Rogers ile müttefik direniş savaşçısı Peggy Carter’ın alternatif evrendeki kızları olan Kaptan Amerika (Sharon Rogers), dövüş sanatları ve casuslukta son derece başarılı. MARVEL Future Fight’ın son güncellemesinde, babasının kalkanına ek olarak enerji yayan dev bir mızrağı eline alarak kötücül baş düşmanlara karşı savaşıyor. MARVEL Future Fight ayrıca Kızıl Kafatası’nın kızı Sin’i de yüksek çeviklik özelliği ile çeşitli ateşli silahlara sahip bir karakter olarak oyuna ekliyor.

Altı Yeni Karakter Kostümü: Ajan 13, Cezalandırıcı ve Kış Askeri karakterlerinin hepsine Kaptan Amerika temalı kostümler gelirken, Kızıl Kafatası için Gizli Savaşlar, Crossbones için çizgi roman ve M.O.D.O.K. için de bir CAPDOK kostümü ekleniyor.

Yeni ve Geliştirilmiş S.H.I.E.L.D. Laboratuvarı: MARVEL Future Fight severler, S.H.I.E.L.D. Laboratuvarını güncellenmiş halinden memnun kalacaklar. Geliştirmeler arasında Norn Taşları’nı dönüştürmek için bir eklenti, Boyut Dükkanı’na gelen yeni ürünler, fiyat düzeltmeleri ve daha başka pek çok şey bulunuyor.

Seviye Atlama Rehberi’nde İyileştirmeler: Seviye Atlama Rehberi’ne yeni eklenen bir Ansiklopedi, oyunculara oyun içi terimlerle ilgili açıklamalar sunuyor. Oyuncu tecrübesini geliştirmek için oyuna bir de Öğretici Tekrarı özelliği eklendi.

İlave Kullanıcı Tecrübesi Güncellemeleri: Oyuncular artık Rütbe Atlama ve Ustalık biletlerini sırasıyla Rütbe Atlama ve Ustalık ekranlarından kullanabiliyor. Her bölüme girmeden önce zorluk seviyesi gösteriliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.