Oyun

Marvel vs. Capcom 4 geliyor!

Dövüş oyunu tutkunları müjde! Marvel vs. Capcom 4 için çalışmalara başlandığı iddia ediliyor. Marvel vs. Capcom 4 hakkındaki ilk bilgiler haberimizde.

Marvel vs. Capcom 4 geliyor!

1996 yılında PlayStation 1 için çıkan X-Men vs. Street Fighter oyunu Marvel vs. Capcom'un geleceğinin sinyallerini vermişti. Bir yıl sonra yine PS1 için Marvel Super Heroes vs. Street Fighter oyunu yayınlanmış daha sonrasında ise 1998 yılında konsept netlik kazanmış ve Marvel vs. Capcom: Clash of Super Heroes oyunu ortalığı kasıp kavurmuştu.

Marvel ile Capcom arasındaki anlaşma sonrası PS2 ve Xbox için Marvel vs. Capcom 2, PS3 ve Xbox 360 için ise son olarak 2011 yılında Marvel vs. Capcom 3 oyunu yayınlanmıştı. Ancak bu iki firma arasındaki anlaşma bittiği için Marvel vs. Capcom oyunları dijital mağazalardan kaldırılmış ve kutulu sürümleri satıştan çekilmişti.

Marvel vs. Capcom 4 için çalışmalar başladı!

Dövüş oyunu tutkunlarının yaklaşık 5 yıldır beklediği yeni Marvel vs. Capcom oyunu için bugün müdejli haber geldi. Söylentilere göre Marvel vs Capcom 4 için çalışmalar başladı. Hatta oyunun nasıl olacağına dair ilk bilgiler de açıklandı. Marvel vs. Capcom 4 oyununda Marvel'in sinematik evrenine yoğunlaşılacak. Bu bir açıdan iyi bir açıdan kötü olacak. Çünkü oyunda Wolverine ve Magneto gibi kültleşmiş Marvel karakterleri yer almayacak.

Wolverine ve Magneto'nun yerine Ant-Man, Deadpool ve Guardians Galaxy karakterleri oyunda yer alacak. PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için özel olacağı söylenen Marvel vs. Capcom 4'ün çıkış tarihi için ise 2017 işaret ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.