Oyun

Marvel’s Spider-Man: Silver Lining ile geri dönüyor!

Marvel's Spider-Man'in devam DLC'si Silver Lining'in çıkış tarihini ve ilk fragmanı paylaşıldı. İşte detaylar!


Incomniac Games, Marvel's Spider-Man'in devam DLC'si Silver Lining'in çıkış tarihini duyurdu ve tarihini 21 Aralık 2018 olarak belirledi.

Turf Wars'ta ana kötümüz Hammerhead, düzenbaz işlerine kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlarsanız Spider-Man, New York'un en büyük felaketi haline gelmeden önce Maggia suç ailesi ve çete lideri Hammerhead arasında patlayan savaşın sona ermesini sağlamaya çalışmış ancak Lee'nin kendisini kaybetmesi ile olaylar sarpa sarmıştı. 

DLC serisinin son halkası olacak olan Silver Lining'de ise işler daha da farklı boyutlara taşınıyor. Hammerhead'in, Sable ablamızın teknolojisini çalmasından sonra olaya dahil olan Silver Sable, ortalığı dağıtacak gibi duruyor.  Hikaye paketi; yeni hikaye görevleri, üç yeni kostüm, meydan okumalar ve kupalar içerecek. 

Marvel’s Spider-Man: Silver Lining ile geri dönüyor!

Hammerhead ve Silver Sable karakterlerini gördüğümüz fragmanda pek heyecan verici şeyler gösterilemese de hikaye genişletmesini merak ile bekliyor ve bir önceki "hikaye genişletmesinden" daha doyurucu olmasını diliyoruz. Bunların yanı sıra bir önceki genişletmede olduğu gibi üç adet yeni kostüm de bizleri bekliyor olacak.

Bu kostümleri yukarıdaki görselden inceleyebilirsiniz. City That Never Sleeps indirilebilir içerik paketi PlayStation Store'da 89,00 TL'den satışta. Her bir bölümün fiyatı ise 36,00 TL olarak belirlenmiş durumda. Peki ya siz ana oyunun ardından ilk DLC paketini deneyimleme şansına eriştiniz mi? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.