Marvel's Spider-Man The Heist çıkış fragmanı!

Insomniac Games, Marvel's Spider-Man City That Never Sleeps indirilebilir içerik paketinin ilk bölümü olan The Heist'in çıkış fragmanını yayınladı. İşte detaylar!

Marvel's Spider-Man The Heist çıkış fragmanı!

Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Insomniac Games, Marvel's Spider-Man City That Never Sleeps indirilebilir içerik paketinin ilk bölümü olan The Heist'in çıkış fragmanını yayınladı.

Peki standart oyunun çıkışından sonra bize ek olarak neler sunuyor bu DLC paketleri? Bildiğiniz gibi oyunda Black Cat'in yan görevleri vardı ancak kendisiyle hiç karşılaşma fırsatına erişemiyorduk. Bu kez 'The Heist'' bölümü sayesinde Black Cat ile beraber sırt sırta verme şansına erişiyor ve yeni maceralara yelken açıyoruz.

Buna ek geçtiğimiz günler Insomniac Games, Marvel's Spider-Man için versiyon 1.07 ve 1.08 güncellemelerini birlikte yayınladı. 

Marvel's Spider-Man The Heist çıkış fragmanı!

Yeni güncelleme ile beraber; 

  • Ultimate zorluk seçeneği eklendi.
  • Yeni kupalar eklendi. Bir tanesi oyunu New Game Plus modunda bitirmek, diğeri oyunu Ultimate zorluk seçeneğinde bitirmek. 
  • Fotoğraf moduna katmanları döndürebilme becerisi eklendi.
  • Fotoğraf moduna yeni çerçeveler ve çıkartmalar eklendi.
  • Sol tuş ile fotoğraf moduna erişebilmek için kısayol seçeneği eklendi. [Settings > Game > Photo Mode Shortcut] kısmından aktif edilmesi gerekiyor.

Peki her şey bu kadar mı? Tabii ki de hayır! İçinde Marvel’s Spider-Man’e özel olarak tasarlanan yepyeni bir orijinal kostüm dâhil olmak üzere üç yeni kostüm bizleri bekliyor 'The Heist' paketinde. Pakete PlayStation Store üzerinden ulaşabilir ve sizde kaldığınız yerden maceraya devam edebilirsiniz.