Oyun

Marvel's Spider-Man'e Fantastic Four güncellemesi!

Marvel's Spider-Man'e Bombastic Bag Man ve Future Foundation kostümleri eklendi. İşte detaylar!

Marvel's Spider-Man'e Fantastic Four güncellemesi!

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Insomniac Games, Marvel's Spider-Man'e ‘Bombastic Bag Man’ ve ‘Future Foundation’ kostümlerinin versiyon 1.14 güncellemesi ile birlikte eklendiğini duyurdu.

Marvel's Spider-Man'e Fantastic Four güncellemesi!

Versiyon 1.14 güncellemesi sistem üzerinden indirebilirsiniz. Marvel's Spider-Man 26 adet açılabilir kostüm ile çıkış yaptı ve ardından The Heist, Turf Wars ve Silver Lining indirilebilir içerikleri ile toplamda dokuz adet daha eklendi. Geçtiğimiz ay Raimi kostümü olarak da bilinen orijinal Spider-Man filmlerindeki kostüm de oyuna eklendi.

Marvel's Spider-Man 7 Eylül 2018'de çıktı ve oyun çıkış yaptığı ilk üç gününde (7 - 8 - 9 Eylül) dünya genelinde 3.3 milyon adet satarak en hızlı satan PlayStation 4 özel oyunu olmayı da başardı. Çıkışından 25 Kasım 2018'e kadar olan sürede dokuz milyon adetten fazla sattı. 

Belki şimdiye kadarki en iyi Spider-Man oyunu olarak nitelendirilebilir Marvel's Spider-Man. Oyun için hem yazılı hem de videolu incelememiz mevcut. Henüz okumadıysanız/izlemediyseniz ilgili haber kısmından ve yukarıdan ulaşabilirsiniz içeriklerimize. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.