Oyun

Mass Effect 3 XBLA DLC'sini satın almayın!

Hem Xbox 360 kullanıcılarını hem de Mass Effect 3 kullanıcılarını şaşkınlığa uğratan açıklama.


Mass Effect, 3 2012′nin en çok konuşulan yapımlarından birisi oldu.  BioWare tarafından Mass Effect 3 için yapılan açıklama, hem Xbox 360 kullanıcılarını hem de Mass Effect 3 kullanıcılarını şaşkınlığa uğrattı.

1334143749_250px-me3cover.jpg

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen ve şu ana kadar gelen bilgilere göre iyi satış yapan bir yapım Mass Effect 3. 2012′nin ilk gerçek manada büyük oyunu olması ayrıca onu önemli yapan şeylerden bir tanesi.

Mass Effect 3 oyununda şu günlerde yapılan büyük bir hata, oyunun yapımcısının bile kendi DLC'si için "Sakın almayın" demek zorunda kalmasına sebep oldu. Oyunun bağımlıları biliyordur geçtiğimiz günlerde Mass Effect 3 için yeni bir DLC çıkarılmıştı. 2 Yeni harita ve sınıflara özel bazı itemler içeren bu eklentinin ücretsiz olması gerekiyordu. Ancak oyun severler, XBLA'da ücretli olduğunu görünce çok şaşırdılar.

Bu hataya açıklama sabah saatlerinde BioWare tarafından yapıldı. Açıklamaya göre şirkette sistemsel bir sorun olduğu ve ücretsiz olması gereken DLC'nin 320 MSP olarak gözüktüğünü söylediler. Bu hata için müşterilerinden özür dileyen BioWare, DLC'deki hatanın giderilene kadar kimsenin ücret ödeyip bu paketi almamasını istedi.

Yorumlar
Misafir
pc de dondü bu oyun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.