Oyun

Mass Effect 3'te büyük indirim!

Bu oyunu henüz deneyemediniz mi, sıkmayın canınızı yeni indirimiyle birlikte Mass Effect 3'ü ucuza satın alabilirsiniz!

Mass Effect 3'te büyük indirim!

Dünya'nın en çok tutan oyunları arasında şimdiden listelerdeki yerini dolduran Mass Effect 3 büyük bir indirime girdi. Siz Mass Effect 3'ü denemediniz fakat denemek istiyorsanız, satın alma işlemi için şu sıralar tam zamanı diyebiliriz. Çünkü Mass Effect 3 için Microsoft 49 dolardan başlayan fiyatları mağazasında 39 dolara düşürdü.

Microsoft tarafından yapılan bu indirime akıl verilemiyor, anlamlandırılamayan bu indirimden yararlanmak için son günler, zira oyun eski fiyatına tekrar geri dönecek. Siz de Mass Effect 3'i denemeyip Dünya'yı kurtarmaya başlamadıysanız ve şu sıralar yeni bir oyun almayı düşünüyorsanız tercihinizin ilk sırasında olması gereken bir oyun. Diğer bir husus ise yeni indirimin, Mass Effect 3'ün Xbox 360 versiyonu için geçerli olduğu.

1332292032_masseffect31.jpg

Yeni oyunumuzu hemen sipariş vermek isterseniz, buradan web sitesine gidip, ürünü sepetinize ekledğinizde 49 dolar olan fiyatının 39 dolara düştüğünü göreceksiniz. Bu indirime kargonun bedeva olduğu müjdesini de katmak gerekirse kaçırılmaz bir fırsat gibi duruyor diyebiliriz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.