Oyun

Mass Effect pasları temizlemek için geliyor!

Uzayda keyifli bir maceraya ne dersiniz?


Tüm zamanların en iyi uzay oyunlarından birisi olan Mass Effect beklenen başarıyı tam olarak yakalayamasa da oldukça güzel bir çizgi yakalamıştı. Bir N7 olarak uzaydaki tüm kötülüklere karşı tekrar savaşa başlayacağız.

Geçtiğimiz günlerde müjde nihayet Bioware tarafından geldi. Mass Effect'in üçlemesi çıkacağını açıkladı. PC ve Xbox 360 platformları için gelmesine kesin gözüyle bakılan oyunun PS3'e gelip gelmeyeceği hala netlik kazanmış değil.

1349259310_mass-effect-3.jpg
Yeni üçlemenin PC versiyonunu satın alan kullanıcılar “Bring Down the Sky” ve “Pinnacle Station” gibi eklentilere de sahip olarak oyun keyiflerine keyif katacaklar. Ayrıca, Mass Effect 2'nin  “Cerberus Network” ve Mass Effect 3 için ücretsiz bir “Online Pass”  edinip oynayabilecekler.

Bu müthiş üçleme 6 Kasımda Amerika'da satışa sunulacak. Yeni oyunun Avrupa ve diğer ülkelerde ne zaman satışa çıkacağı ise henüz netlik kazanmış değil. Yeni oyunla ilgili görüntüler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.