Oyun

Max Payne 4 geliyor!

Merakla beklenen Max Payne 4 oyunundan ilk bilgiler geldi!

Max Payne 4 geliyor!

Max Payne'in geliştiricisi Remedy Games'den gelecek bir sonraki oyun, öncelikle PlayStation 4'e çıkacak. Remedy Games bugün, P7 kod adlı bir proje üzerinde çalıştığını duyurdu. Stüdyo şu an Sony'nin tescilli oyun motoru Northlight üzerinde çalışıyor.

Stüdyonun bir önceki oyunu Quantum Break, Xbox One ve PC için piyasa sürülmüştü. Remedy Games'in PlayStation platformuna çıkan son oyunu 2003'de Max Payne 2'ydi. Remedy Games, projeyle ilgili başka hiçbir açıklama yapmadı, ancak geçtiğimiz yıl çok oyunculu platformlarla ilgili çalışmalara başladıklarını açıkladı.

1492069534_rwseqp.jpg

Remedy Games, 2002 yılında telif haklarını Rockstar Games'e sattı. Bu kez yapımcının Remedy Games, yayıncının da Rockstar Games olması bekleniyor. Remedy Games, geçtiğimiz haziran ayında yeni Alan Wake'i piyasaya süremeyeceğini, bunun için yeterli bütçeye sahip olmadığını açıklamıştı.

Yorumlar
ali
Max Payne 4 ü çıkaracaksanız çıkarın ama lütfen maxpayne 1 ve 2 nin Senaryosuna Geri Dönün MaxPayne 3 de içine ettiniz senaryonun Maxpayne 4 . oyunda eskisi gibi şehrin metruk yerlerinde kötü adamları avlasın Max payne 2 den aldığım aksiyon zevkini hiçbir oyundan alamıyorum ben hala bilgisayarımda duruyor günde 1 kez kötü adamları indiriyorum maxpayne 4 de böyle olsun :D
Cevapla
ino
clickbait
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.