Oyun

Merakla beklenen The Croods oyunu için video yayınlandı

Roivo'nun yeni oyunu The Croods için yeni trailer yayınlandı.

Merakla beklenen The Croods oyunu için video yayınlandı

Popüler oyun Angry Birds'ün yapımcısı Rovio, değişik oyunlar yayınlamaya devam ediyor. Yapımcı şirket yine iddialı bir oyun  ile karşımıza çıkıyor. The Croods isimli oyun oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor.

Angry Birds çok fazla ilgi görmüş ve indirme rakamlarıyla rekor kırmıştı. Rovio Angry Birds'den oldukça iyi bir kar elde etmişti. Aynı başarıyı diğer oyunlarında da göstermek isteyen yapımcı çalışmalarına tam hızıyla devam ediyor.

1362809146_the-croods.jpg

The Croods adındaki oyun, taş devrinde geçiyor ve oyun içi satın almaların öne çıkaran bir yapım. The Croods'un senaryosu kendi dünyanızı, doğa kanunlarına sadık modellemeler ve oynanabilirlik ile kurarak büyütmenizi amaçlıyor.

The Croods, 14 Mart'ta hem iOS hem de Android sürümü için yayınlanacak ve oyunun detaylarına dair tüm bilgileri aşağıda yer alan videoda izleyebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak satışa sunulacağı tahmin edilen oyunun filmi ise 22 Mart'tan itibaren sinemalarda olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.