Oyun

Meraklıları üzüldü: Beklenen oyun yeniden ertelendi

Merakla beklenen oyunlardan biri olan Cyberpunk 2077 yeniden ertelendi.


Türünün en iyi örneklerinden biri olması beklenen Cyberpunk 2077 oyunu bir kez daha ertelendi. Daha önce yapılan açıklamalarda Nisan ayında piyasaya sürülmesi beklenen oyun Eylül ayına ertelenmişti. Yapılan yeni bir açıklama ile oyunun çıkış tarihi bir kez daha ötelendi.

Meraklıları üzüldü: Beklenen oyun yeniden ertelendi

Oyunla ilgili tarih açıklaması geliştirici firma CD Project Red kurucularından Marcin Iwinski ve şirket yöneticilerinden Adam Badowski imzasıyla yapıldı. İki paragraftan oluşan açıklamanın özetinde oyunu daha iyi hale getirebilmek için bu kararı aldıklarını belirten ikili, oyunun bittiğini ancak bazı hataları düzeltmek ve sorunsuz bir hale getirmek için zamana ihtiyaçları olduğunu ifade etti. Yapılan açıklamaya göre Cyberpunk 2077, 19 Kasım 2020 tarihinde oyun severlerle bulaşacak. 

İkinci kez ertelenen oyun akıllara 'yoksa bu yıl çıkmayacak mı' sorusunu da getirdi. Oyunun hazır olduğunu açıklayan şirket yöneticileri bu iddiaları baştan engelliyor olsa da üçüncü bir ertelemenin oyunu 2021'ye sarkıtacağını da belirtelim. 

Yorumlar
Gokhan
Çöp belli zaten witcheri yapanlari cikarip para odali sirkete donduler bakiniz ubisoft blizzard betsheda
Cevapla
Kayes
2077 de çıkcak heralde
Cevapla
Hakan
PR çalışmasıyla çok şişirilen bir oyun, çıkış merkezi polonya olduğu için aslında bu normal, sürekli oyun gündeminde, çıkınca oynayanların tatmin olamayacağı bi oyun olduğu aşikar
Cevapla
Mert
Hazır olan oyunu neden ikinci kez ertelersin anlam veremiyorum umarım 2021 e sarkmaz
Cevapla
Ahmet
Aynen
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.