Oyun

Messi'li FIFA 13 mü, Ronaldo'lu PES 2013 mü?

FIFA ve PES dünyanın en iyi oyuncularını öne sürdüler!


Tüm dünyanın uzun zamandır merakla beklediği oyunlar FIFA 13 ve PES 2013 nihayet geçtiğimiz günlerde futbol ve oyun severlerle buluştu. Futbol şüphesiz tüm dünyanın en çok sevdiği ve izlediği spor branşlarından birisi olarak biliniyor.

Bu dalın da her dalda olduğu gibi en iyileri muhakkak olacaktır ki bunlar bildiğimiz gibi Barcelona ve Real Madrid olarak bildiğimiz iki takımdır. En iyi dediğimize bakmayın bu takımlardan daha iyi takımların olmadığını iddia etmiyoruz.

1349178963_untitled-5.jpg
Oyun platformuna taşınan bu mücadele kısa sürede iki futbolcunun başrollerinde oynadığı reklam filmiyle tüm dünyanın gözdesi oldu. Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo'nun başrol oynadığı bu reklam filmleri adeta kıyasıya bir mücadelenin giriş anahtarı olarak görülüyor.

Bildiğiniz üzere sevilen oyun FIFA 13'ün kapak fotoğraflarını süsleyen futbol Lionel Messi, en büyük rakibi PES 2013'ün kapak fotoğraflarını süsleyen diğer futbolcu ise yine dünyanın en iyi oyuncularından Cristiano Ronaldo karşı karşıya. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni reklam filmleriyle başbaşa bırakalım, iyi seyirler.

İşte ilk reklamımız Messi'li FIFA 13;İşte karşınızda Ronaldo'u PES 2013 reklamı HD!


Yorumlar
Misafir
mesi fifa
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.