Oyun

Metro Exodus hikaye fragmanı geldi!

4A Games, Metro Exodus için iki dakika uzunluğunda bir hikaye fragmanı yayınladı. İşte detaylar!

Metro Exodus hikaye fragmanı geldi!

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici 4A Games, Metro Exodus için iki dakika uzunluğunda bir hikaye fragmanı yayınladı. Uzun zaman sonra ilk defa Exodus bizleri heyecanlandıracak bir fragman ile karşımıza çıktı diyebiliriz. 

Peki oyun neyi konu alıyor? Nükleer savaşın dünyayı mahvetmesinin üstünden çeyrek yüzyıl geçmiş durumda ve hayatta kalan birkaç bin kişi Moskova'nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde hayatta kalmaya çalışıyor.

Zehirli elementler, mutant yaratıklar ve doğa üstü korkularla savaşan karakterlerimiz oldukça zor aşamalardan geçmiş durumdalar.

Metro Exodus hikaye fragmanı geldi!

Ama şimdi, Artyom olarak Metro'dan kaçmalı ve Doğuda yeni bir yaşam aramak için kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen inanılmaz bir macerada bir grup Spartalı Korucuya öncülük etmeliyiz.
 
4A Games'in hazırladığı Metro Exodus, ölümcül dövüşleri ve gizliliği, keşif ve hayatta kalma korkusuyla birleştiren destansı, hikaye tabanlı bir birinci şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak şubat ayında. Devasa, doğrusal olmayan seviyelere vahşi Rus doğasını keşfedeceğimiz oyun, bizlere soluksuz bir hikayeyi tattıracak gibi duruyor.

Metro Exodus PlayStation 4, Xbox One ve PC için 15 Şubat 2019'da çıkacak.

Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Erhan
Grafikler daha gerçekçi olabilirdi, yine de güzel görünüyor. Emeğe saygı sonuçta.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.