Oyun

Microsoft Flight Simulator'a beklenen araçlar sonunda geliyor

Helikopterlerin ve planörlerin Microsoft Flight Simulator'a haziran ayında, geleceği konuşuluyordu, ancak şimdi beklenenden daha erken geliyorlar

Microsoft Flight Simulator'a beklenen araçlar sonunda geliyor

Geliştirici Asobo Studio daha önce bunları 22 Kasım'da ekleyeceğini söylemişti, ancak bunun yerine her iki uçak türünü de 11 Kasım'da tanıtacak.

Bu, Microsoft Flight Simulator satın alan herkes için ücretsiz bir güncelleme olarak sunulacak olan oyunun 40. Yıldönümü Sürümü'nün çıkış tarihi. Xbox Game Pass üyeleri ek ücret ödemeden erişim elde edecek. Aynı tarihte Asobo Studio, topluluk tarafından geniş çapta talep edilen başka bir uçak daha ekleyecek - gerçekçi bir uçak. Microsoft Flight Simulator başkanı Jorg Neumann'ın Xbox blogunda belirttiği gibi, Airbus A-310'daki neredeyse her düğme beklendiği gibi çalışacak.

Microsoft Flight Simulator'a beklenen araçlar sonunda geliyor

Şimdiye kadar yapılmış en büyük deniz uçağı ve ahşap uçak olan 1947 Hughes H-4 Hercules (aka Spruce Goose) dahil olmak üzere bazı ünlü tarihi uçaklar da oyuna katılacak. Ayrıca Charles Lindbergh'in Mayıs 1927'de ilk solo kesintisiz transatlantik uçuşunda uçtuğu Spirit of St. Louis adlı uçak da satışa sunulacak.

Asobo, toplamda 12 uçak, dört klasik ticari havaalanı (Chicago'daki Meigs Field dahil), 10 planör havaalanı, 14 helikopter pisti ve 11 Kasım'da önceki oyunlardan 20 görev ekleyecek. Bu arada stüdyo, Hannover, Dortmund, Düsseldorf, Bonn ve Köln'ün Alman yerel ayarları için fotogrametri iyileştirmeleri içeren Microsoft Flight Simulator'ın ilk şehir güncellemesini henüz yayınladı. Güncelleme, bu hafta Köln'de gerçekleşen Gamescom ile aynı zamana denk geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.