Oyun

Microsoft E3'e iddialı geliyor!

Xbox'ın yılın ilk çeyreğindeki satışları ile ilgili açıklamada bulunan Microsoft, E3 için iddialı konuştu.

Microsoft E3'e iddialı geliyor!

Microsoft bugün Xbox’ın yılın ilk çeyreğindeki satışları ile ilgili genel bir açıklamada bulundu.

Microsoft, yaptığı açıklama ile Xbox Live’ın aylık kullanıcı sayısının yüzde 13 artarak 59 milyona yükseldiğini, Xbox One’ın satışlarında ise yüzde 15'lik bir artış olduğunun altını çizdi. Oyuncuların Xbox oyunlarında harcadıkları süre 4 milyar saati geçmiş durumda. Bunların bir milyardan fazla saati de geriye uyumluluk oyunlarında harcanmış.

Açıklamanın en ilgi çekici tarafı ise Microsoft’un E3 konusunda yaptığı açıklamalar oldu. E3 için oldukça iddialı planların yapıldığını vurgulayan Microsoft, umut çıtasını zirveye çekerek bu konferansın gelmiş geçmiş en büyük E3’leri olacağını dile getirdi. Özellikle son yıllarda Sony'nin ardı ardına yapmış olduğu kaliteli duyurular karşısında popülerliğini yitiren Xbox markası, yapılan bu açıklamanın arkasında durarak oyunculara güzel duyurular ile gelir.

Sektör içerisinde yaşanacak olan rekabet eminiz en çok oyunculara yarayacaktır. E3 etkinliği 12-14 Haziran tarihlerinde Los Angeles'da düzenlenecek. 

Yorumlar
Misafir
Xbox One Microsoft, e3’te Xbox One’a klavye mouse desteğini getirmezse ve çok güzel kullanıcıların beğenisini kazanacak özel bir oyun tanıtmassa Xbox bitmis demektir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.