Oyun

Minecraft'ın Vita versiyonu 15 Ekim'de Avrupa'da satışa sunulacak.

Avrupa'da 15 Ekim'de çıkacak olan versiyonun, Amerika için çıkış tarihi henüz onaylanmadı.

Minecraft'ın Vita versiyonu 15 Ekim'de Avrupa'da satışa sunulacak.

Minecraft'ın İskoçya merkezli geliştiricisi olan 4J Studios tarafından Twitter üzerinden açıklandı. "4J Studios (@4JStudios) 8 Ekim 2014 "Minecraft'ın PS Vita versiyonunun Kuzey Amerika için çıkış tarihini henüz onaylamadık, umarız yakında duyururuz" 

4J Studios (@4JStudios) 8 Ekim 2014 "Minecraft'ın PS Vita versiyonunun Kuzey Amerika için çıkış tarihini henüz onaylamadık, umarız yakında duyururuz" Minecraft oynarken kaydettiğiniz oyunlar, Minecraft'ın PS3 ve Vita versiyonları arasında aktarılabilecek, bu da demek oluyor ki yolculuk halindeyken PS3'den yaptığınız haritayı PS Vita'dan devam ettirebileceksiniz. Ayrıca Minecraft Vita oyuncuları yaptıkları haritaları PS4'e de aktarabilecekler. Fakat diğer platformlara herhangi bir aktarım mümkün olmayacak. 15 Eylül'de Microsoft, Minecraft'ın yapımcısı Mojang'ı resmi olarak $2.5 milyara satın aldığını doğrulamıştı. Fakat Xbox Genel Müdürü Phil Spencer, Minecraft'ın hala rakip platformlar "PS4 - PS3" için geliştirilmeye devam edeceğini onaylamıştı.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.