Oyun

Mobil için en iyi Boks oyunları!

Android ve iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi boks temalı oyunları sizler için listeledik. Telefonlarınız başında Rocky Balboa olmaya hazır mısınız?


Boks eldivenlerini takın ve turnuva kazanıp şampiyon olmak için ringe adım atın.Her şeyi yaptığınız Android ve iOS için beş iyi boks oyununu topladık. Sanal ve gerçek rakiplere karşı yüzleşmek, dramatik bir hikayeyi takip etmek veya saf eğlence için egzersiz yapmak için kendi savaşçılarınızı yaratın ve eğitin. Seçim sizin! 

Real Boxing 2 ROCKY

1484563702_real-boxing-2-rocky.jpg

Bu oyun, Rocky Balboa olarak ringe çıkmanızı ve Apollo Creed, Clubber Lang ve Ivan Drago gibi efsanevi rakiplere karşı dövüşmenizi sağlıyor. İsterseniz kendi boksörünüzü de yaratabilir ve yüzlerce etkinlik, hikaye dövüşü ve turnuvada dünya çapında oyuncularla dövüşebilirsiniz.

Boksörünüzün gücünü, dayanıklılığını, hızını geliştireceksiniz, yeteneklerinizi güçlendirecek ve kendi mücadele tarzınızı geliştireceksiniz.

iOS için

Android için

Boxing - Road To Champion

1484564391_boxing-road-to-champion.jpg

90'dan fazla farklı savaşçı arasından seçim yapabileceğiniz ve büyük ödülleri kazanmak için turnuvalarda dövüşebileceğiniz devasa bir boks oyunu. Spor salonunda çalışın, yeni kıyafetler, yetenekler, güçlendiriciler ve ödüller alın ve yetenek puanları kazanmak için zor görevleri başarın.

Android için

Street Boxing Fighter

1484564848_street-boxing-fighter.jpg

Savaşçı Joe popüler bir politik ailenin içinde doğdu. Çocukluğunda anne ve babasının öldürülmesine tanık olduktan sonra, suçlulara karşı intikam yemini etmiş ve kendisini fiziksel ve zihinsel olarak çok insanüstü bir savaşçı olmak için eğitmişti. Sonunda, kendi cyborg savaşçısı ile dünyayı yönetmeye çalışan güçlü bir terör örgütüne karşı savaşacak.

Oyun dört aşamadan oluşuyor; her biri, sokak, metro, fabrika ve plaj gibi kaotik şehrin farklı bir bölümünde yer alıyor. Eski stilbeat'em'up geleneği, her turun sonu bir patron savaşçıya karşı karşıya kalacak.


Android için

Tower Boxing

1484565019_tower-boxing.jpg

Arcade hayranları, sunduğu kontrolsüz, güzel pikselli deneyim için Tower Boxing'i takdir edecektir. Temel olarak, deli bir şekilde sert yumruklarla bir gökdeleni yıkmaya çalışan on farklı kişi var. En beğendiğiniz karakteri seçin, kule duvarlarını yıkmak için sola veya sağa dokunun ve balkonlar ve şirket işaretleri gibi engelleri atlatmayı unutmayın.

iOS için

Android için

Punch Boxing 3D

1484565191_punch-boxing-3d.jpg

Detaylı 3D grafikler ve dövüş hareketleri yapmak için sezgisel dokunmatik ekran kontrolleriyle doğal ve eğlenceli. Oyun, Bangkok, Las Vegas, Londra, Montreal ve Washington'dan gelen 30'dan fazla sert boksöre karşı sizi hazırlayacak. Rakiplerinizi yenmek ve boks kralı olmak için hızlı refleksler, özel hareketler, sert yumruklar ve karmaşık kombinasyonlar kullanın.

Android için

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.