Monster Ankara mağazasını gezdik! (Video)

Yerli oyun bilgisayarı üreticisi Monster Notebook Türkiye'deki üçüncü mağazasını Ankara'da açtı. Teknolojioku ailesi olarak mağaza açılışında yer aldık. İşte detaylar!

Monster Ankara mağazasını gezdik! (Video)

Türkiye’nin oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, oyun bilgisayarlarını Ankaralı kullanıcılara ulaştıracak yeni mağazasını Çankaya’da açtı. Teknolojioku ailesi de mağaza açılışında Monster ekibi ile beraberdi.

Markanın Türkiye’deki üçüncü satış noktası olan Ankara mağazası, aynı zamanda Avrupa’nın ve MENA bölgesinin yalnızca oyun bilgisayarlarına ayrılmış en büyük mağazası olma özelliğini de taşıyor.

Kullanıcılara 2005 yılından beri yüksek performanslı iş istasyonları ve gaming laptop modelleri sunan Monster Notebook, yalnızca oyun bilgisayarlarına özel mağaza fikrini 2016 yılında İstanbul Kadıköy’de açtığı mağazası ile hayata geçirmişti.

Monster Ankara mağazasını gezdik!

Bu farklı fikri 2018 Nisan’ında İzmir’e de taşıyan marka, bu yılki ikinci ve Türkiye’deki üçüncü mağazasını 13 Ekim Cumartesi günü Ankara’da açtı. Çankaya semtinde Farilya İş Merkezi’nde yer alan mağaza toplam 800 metrekarelik alanıyla Avrupa’nın ve MENA bölgesinin en büyük oyun bilgisayarı mağazası olma özelliği taşıyor.

Mağaza Ankara’nın yanı sıra çevre illerin de ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede. Oyunseverlere Monster’ın yüksek performanslı gaming laptop modellerini bizzat deneme şansı sunan mağaza, kullanıcılara teknik servis desteği de veriyor.

Mağazada markanın ürettiği oyun bilgisayarlarına ilaveten mekanik oyuncu klavyesi, oyuncu kulaklığı ve faresi gibi oyun tutkunlarının ilgi duyduğu diğer Monster ürünleri de yer almakta. Sizler için hazırladığımız videoya yukarıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.