Oyun

Mortal Kombat 11 için yeni karakter duyuruldu!

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11'in yepyeni karakteri Cetrion'ı Game Informer aracılığıyla duyurdu.

Mortal Kombat 11 için yeni karakter duyuruldu!

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11'in yepyeni karakteri Cetrion'ı Game Informer aracılığıyla duyurdu.

Elder God olan Cetrion Ateş, Hava, Su, Toprak olmak üzere dört temel güce sahip.

Mortal Kombat 11 için yeni karakter duyuruldu!

Game Informer dergisinin Mayıs 2019 kapağı Mortal Kombat 11. Dijital olarak da ulaşılabilir olacak dergi Cetrion ve oyun hakkında 14 sayfalık detaylı bilgiler içerecek. Game Informer ayrıca websitesi üzerinden de Nisan ayı boyunca Mortal Kombat 11 ilgili yeni bilgiler ve oynanış görüntüleri paylaşacak. Buradan göz atabilirsiniz.

Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için 23 Nisan'da çıkış yapacak. PlayStation Store ve Xbox Store'da standart sürümü 299,00 TL, premium sürümü 459,00 TL'den ön siparişte. Steam'de ise standart sürümü 102,00 TL, premium sürümü 144,00 TL. Ön sipariş bonusu Shao Kahn ve konsollarda ayrıca beta erişimi.

Premium sürümü ise ana oyunun yanında Kombat Pack (6 yeni indirilebilir içerik oynanabilir karakteri, indirilebilir içerik karakterlerine bir hafta erken erişim, 7 kaplama ve 7 teçhizat seti) içeriyor. Cetrion'ın tanıtım videosunu yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.