Oyun

Müjde: Efsane oyun geri dönüyor!

Merakla beklenen Battlefield 6 ile ilgili açıklama resmi olarak yapıldı. Oyun yakında sevenleriyle buluşuyor.

Müjde: Efsane oyun geri dönüyor!

Oyun sektörünün uzun soluklu serilerinden biri olan Battlefield yeni bir macera ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Battlefield 6 oyununun tanıtım tarihi resmi olarak duyuruldu.

Müjde: Efsane oyun geri dönüyor!

Oyunla ilgili açıklama resmi Battlefield Twitter hesabından yapıldı. Buna göre oyunun tanıtımı 9 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 17:00'da gerçekleştirilecek. Her ne kadar 6 olarak isimlendiriliyor olsa oyunun geliştirici firma tarafından verilen ismi Battlefield.

Oyunun henüz konusu ve tarihi belli olmasa da günümüzden 10 yıl sonrasını konu alacağı tahmin ediliyor. Ayrıca oyunda robot köpekler de yer alacak. Genelde soğuk savaş ve dünyadaki hakim güçler arasında çekişmeleri konu alan oyun serisinin bu yeni sürümünde de geleneğin bozulmayacağı düşünülüyor. Yine de ilk bilgi 9 Haziran'da yapılacak olan duyuru ile netleşecek. Oyunla ilgili detaylı bilgiler ise 22 Temmuz'da yapılacak EA Play etkinliğinde verilecek.

Öte yandan oyunun çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor. Ancak beklentiler bu yılın sonlarına doğru Battlefield oyunun piyasaya sürüleceği yönünde. Oyunun PC, Xbox ve PlayStation platformları için geliştirileceği tahmin ediliyor. 

Peki sizin oyunla ilgili beklentileriniz neler? Gelin aşağıdaki yorum bölümünde bu konuyu tartışalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.