Oyun

NES Classic Edition yok sattı!

Mario, Zelda, Kirby, Punch Out gibi efsanevi NES oyunlarının yüklü geldiği NES Classic Edition stokları dakikalar içerisinde tükendi. HDTV'nizde Mario oynamak istiyorsanız NES Classic Edition'ı bir süre daha beklemeniz gerekiyor.

NES Classic Edition yok sattı!

Nintendo Entertainment System yani namı değer NES, 1983 yılında anavatanı Japonya'da satışa sunulduğunda ortalığı kasıp kavurmuştu. Daha sonra 1985 yılında Amerika'da da satışa sunulan NES, ilerleyen dönemlerde oyun tarihinin en başarılı konsolları arasında yer almayı başarmıştı.

Nintendo da efsane konsolunu yeniden gündeme getirmek için geçtiğimiz aylarda retro oyun severleri NES Classic Edition'ı duyurmuştu. Satışa sunulan NES Classic Edition, tabiri caizse yok sattı. HDTV'ler için grafikleri iyileştirilen oyunları, kompakt yapısı ve 30 adat önyüklü oyun ile gelmesi, NES Classic Edition'a olan talebi oldukça arttırdı.

Balloon Fight, Bubble Bobble, Castlevania, Castlevania II: Simon's Quest, Donkey Kong, Donkey Kong Jr., Double Dragon II: The Revenge, Dr. Mario, Excitebike, Final Fantasy, Galaga, Ghosts'N Goblins, Gradius, Ice Climber, Kid Icarus, Kirby's Adventure, Mario Bros., Mega Man 2, Metroid, Ninja Gaiden, Pac-Man, Punch-Out!! Featuring Mr. Dream, StarTropics, Super C, Super Mario Bros., Super Mario Bros. 2, Super Mario Bros. 3, Tecmo Bowl, The Legend of Zelda ve Zelda II: The Adventure of Link oyunlarına sahip olan NES Classic Edition, stoklarını saatler içerisinde tüketti.

Amazon üzerinden de satın alabileceğiniz NES Classic Edition 59.99 dolar fiyat etiketine sahip. Eğer retro oyunları HDTV'de oynamak istiyorsanız bir süre daha beklemeniz gerekiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.