Oyun

Netmarble'dan yeni strateji oyunu: Iron Throne

Netmarble'ın yeni strateji oyunu Iron Throne, Mayıs ayında kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Netmarble'dan yeni strateji oyunu: Iron Throne

Netmarble'ın yeni strateji oyunu Iron Throne, Takım Lejyon Savaşı ve Büyük Savaş modları ile bugün ön kayıt alımlarına başlıyor. Mobil üzerinde geniş bir kitleye sahip olan Netmarble Corporation, mobil cihazlar için yeni nesil MMO strateji oyunu Iron Throne oyununu oyuncuların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

4Plat tarafından geliştirilen ve Netmarble tarafından yayınlanan Iron Throne, kaleler inşa etmek, ordu toplamak, savaşmak ve tahtı ele geçirmek gibi strateji oyunlarının bileşenlerini alarak 3D grafikleri, hikayesi ile yeni bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor. RPG oyun görevlerini sunan Kasaba Modu ve asker, kaynak kaybetmeden oynanabilen Takım Lejyon Savaşı ve Büyük Savaş modları da ek olarak oyunculara sunulacak.

Iron Throne'a ön kayıt yapmak isteyen kullanıcılar buradan resmi web sitesine gidebilir ve kayıt yaptırabilirler. Resmi olarak Mayıs 2018'de piyasaya sürülecek olan Iron Throne'a ön kayıt yapan oyuncular 1.000 altın, Fatihin Boyut Miğferi ve Fatihin Boyut Kılıcı ile ödüllendirilecek.

Peki Iron Throne'da amaç nedir? 

Iron Throne'da nihai amaç kral olmaktır. Bu başarıya erişmek için, oyuncuların farklı stratejilerle çeşitli ittifaklarla güçlü bir ittifak ve aktif katılım gerektiren Başkent Savaşı'nı kazanmaları gerekiyor. Oyuncular, oyunun kahraman ve üretim sisteminde yine oyuncuların askerlerini yönetmeleri için çeşitli kahramanları kiraladıkları, sonra da görevleri oynayarak ve üretilmiş eşyalarla donatarak geliştirdikleri Rol Yapma Oyunu öğeleri bulacaklar.

Iron Throne hakkında daha fazla bilgi için www.playironthrone.com adresinden oyunun detaylarını inceleyebilir ve sizde yeni gelecek olan oyuna ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.