Oyun

NFS Rivals'in yeni oynanış videosu yayında!

Şimdi daha güçlü, efsane geri dönüyor!

NFS Rivals'in yeni oynanış videosu yayında!

Electronic Arts destekli Ghost Games stüdyolarında geliştirilen Need for Speed serisinin en yeni oyunu Rivals için yeni video geldi. Geçtiğimiz haftalarda yeni görsellerini sizlere sunduğumuz oyun yeni nesil konsollar için kendini yenilemeye başladı. Tüm zamanların en uzun soluklu oyunlarından olan NFS, Rivals ile bu çizgiyi devam ettirmeye çalışıyor.

EA ve Ghost Games işbirliği ile yürütülen ortak bir proje ile raflardaki yerini almasını beklediğimiz yeni NFS Rivals,  PC, PS3, Xbox 360, Xbox One ve PS4  platformları için son hızla geliştirilmeye devam ediyor. Oyununa çıkmasına az bir zaman kala gelen videolar bekleyenleri daha da heyecanlandırıyor.

1380719190_363342.jpg

Progression & Pursuit adıyla gelen yeni video aksiyon ve macerayı kaldığı yerden sunmaya devam ediyor. Daha çok polis kovalamacasını merkeze alan videoda yeni nesil NFS'nin grafik kalitesinin net olmasa da iyi bir görüntüyle geleceğini tahmin edebiliyoruz. 

Önceki nesil konsollar Xbox 360, PS3 ve PC için 21 Kasım'da raflardaki yerini alacak oyun, Xbox One'a 22 Kasım'da gelirken, PS4 için 29 Kasım'da satışta olacak. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni video ile başbaşa bırakalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.