Oyun

Nihat Doğan ve Nouma yine kavga etti!

Nihat Doğan ve Nouma'nın kavgası sanal aleme taşındı.


Survivor ünlüler-Gönüllüler yarışmasındaki kavga sanal aleme taşındı. Nihat Doğan ile Beşiktaşlı eski futbolcu Pascal Nouma arasındaki çıkan kavgadan esinlenilen bu oyun oyun sitelerinde en çok rağbet gören oyunlar arasında yerini aldı. Oyun sitelerinde "Survivor Pascal-Nihat Kavga Oyunu" olarak yayınlanmaya başlandı.

1328280193_fft99mf1959481.jpeg
Oyun bir adanın üzerine çizlmiş palmiye ağaçları, yengeç ve elinde"Benim koyunum bile Avrupa'nın koynundan daha farklı bakıyor" ibaresini tutan koyun fotoğrafıyla başlamakta. Nihat doğanın özelliiği tekme atması, Nauma'nın ise uçan kafa atması şeklinde özellik verilmiş. Başlam butonuna tıkladıktan sonra oyunun ikinci bölümünü Survivor adası ile birlikte "İstanbul" yazan bir ok görülüyor.

1328280522_-nouma-ve-nihatin-kavgasi-oyun-oldu20121404931-1.jpg

Oyunun fon müziği  Nihat Doğan'ın söylediği sözler eşlik ediyor "Kaybetmek yok. Kaybeden ilk hafta gitsin" diye Doğan'ın sesi geliyor. Oyunun sonunda ise "Tebrikler Pascal'ı İstanbul'a gönderdin" notu gözüküyor. 


Oyunu oynamak için;
http://www.cevizoyun.com/survivor-nihat-dogan-pascal-nouma-kavgasi.html

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.