Oyun

Nintendo konsollarda 3D odak nokta olmaktan çıkacak!

3D konsollarıyla öne çıkan firmanın yeni planları var!


Nintendo 3D stereoskopik grafiklere geri dönüyor. Nintendo 3DS firmanın en başarılı projesi olmasa da 3DS modeli üzerinde daha çok ilgileniyor. 2012'nin en büyük gelişmelerinden olan E3 fuarından sonra Nintendo dijital konulara daha çok yöneldi.

Yeni bir teknolojiden çok 3D efektlerine hız vermeyi düşünüyor. Perşembe günü Nintendo başkanı Satoru Iwata ile yapılan röportaja göre 3DS gözlüklerine gerek kalmadan 3D efektleri verebilen cihazlar piyasaya çıkarmayı planladıklarını açıkladı. Önümüzdeki günlerde Nintendo'nun yeni oyunlarıyla karşımızda olmasını bekliyoruz.

1342258598_4190254915.png

Iwata 3D oyun alanında en büyük avantajdır, 2D'nin sunamadığı deneyimi sunar ifadelerini kullandı. Nintendo Wii her ne kadar önemli bir başarıya imza atsa da kullanıcıların 3D teknolojilerine daha çok ilgi gösterdiği bir gerçek. Nintendo ilerleyen günlerde 3D gelişmeleriyle çıkış yapacak gibi görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.