Oyun

Nintendo Switch için Super Smash Bros. duyuruldu!

Uzun süredir beklenen yeni Super Smash Bros. oyunu nihayet duyuruldu. Nintendo Switch'e gelecek olan Super Smash Bros.'un detayları haberimizde.

Yeni Super Smash Bros. duyuruldu!

Nintendo dün düzenlemiş olduğu Direct etkinliğinde oyuncuların uzun zamandır beklediği yeni Super Smash Bros. oyununu duyurdu. Splatoon teması ile tanıtılan Super Smash Bros., Wii U portu yerine yepyeni bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild'dan Link'in ve Mario'nun göründüğü videoda, maalesef ki pek bir bilgi yer almıyor. Oynanış videosunun da sır gibi saklandığı yeni Super Smash Bros.'un 2018 yılı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Nintendo Switch'e gelecek olan Super Smash Bros., tahminlerimize göre tatil sezonunda satışa sunulacak. Oyunun standart sürümünün Amerika'da 59.99 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. 

Super Smash Bros.'ta; Mario, Pokemon, Zelda, Kirby, Star Fox, Megaman ve Metroid gibi kült yapımların karakterlerinin yanında, Splatoon'dan da belli başlı karakterler yer alacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.