Oyun

Nintendo Wii U CES'te

Nintendo Wii U'nun ayrıntıları CES'te tanıtılacak.


Dünyanın önde gelen oyun firmalarından biri olan Nintendo E3 fuarında tanıttığı Wii U cihazının ayrıntılarını CES fuarında kullanıcılarla paylaşmaya hazırlanıyor. Bu tanıtımla birlikte Nintendo 17 yıl aradan sonra ilk defa yeni bir cihazıyla CES fuarına katılmış olacak. 

Firma, oyun geliştirmeyle ilgili Ubisoft, EA, THQ, Codemasters ve Namco gibi şirketlerle anlaştığını açıklamıştı.

Las Vegas'ta düzenlenecek olan Elektrik - Elektronik Farı'nın içeriği ise şunlardan oluşacak ;

Yeniliklerin Ses Aksesuarları, En İyi Ses Bileşenleri, Bilgisayar Aksesuarları, Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Çevre Birimler,i Dijital Görüntüleme Teknolojileri, Kulaklıklar, Sağlık ve Sağlık Yüksek Performans, Ses, Ev Ağı, Ev Sineması Aksesuarları, Ev Sinema Hoparlör, Entegre Ev SystemsIn, Araç Aksesuarları, Araç İçi Ses / Video In-Araç Kontrol / OEM Entegrasyon In-etkinleştirilmesi, Eko-Tasarım ve sürdürülebilir teknoloji, Electronic Gaming, Donanım, Elektronik, Oyun Yazılımı, Araç Navigasyon / Telematik / ITS Binbaşı, Ev Aletleri, Çoklu Oda / Video İçerik Kişisel Elektroniği, Taşınabilir Ev Aletleri, Taşınabilir Medya Çalar, Taşınabilir Multimedya Aksesuarları, Taşınabilir Power Video Aksesuarları, Video Bileşenler, Video görüntüler, Kablosuz Telefonlar, Kablosuz Telefonlar, Aksesuarlar / Video Online Ses.

Fuarın ayrıntılarına ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.