Oyun

Nintendo'nun en büyük el konsolu tanıtıldı!

Nintendo dev el konsolu 3DS XL'i duyurdu.

Nintendo'nun en büyük el konsolu tanıtıldı!

Nintendo'nun duyurduğu, el konsolu 3DS'nin yeni ve daha büyük sürümü 3DS XL, orijinalinden daha büyük bir yapıya sahip. Yeni konsolda ayrıca 4.88 inç'lik bir 3D üst ekran ve 4.18 inç'lik bir alt ekrana bulunuyor.

Orjinial konsol 3DS ise üst ekranı 3.53 inç, alt ekranı ise 3.08 inç büyüklüğündeydi. 336 gram ağırlığındaki konsol 3.5 - 6.5 saatlik kesintisiz bir oyun keyfi sunabiliyor. 3DS XL'de ikinci bir çember denetimi bulunmuyor.

1340452066_3dsxl.jpg

Yeni konsol 3DS XL, 4GB'lık bir SD kart ile oyun severler ile buluşuyor. Cihaz, bir AC adaptörü ile Kuzey Amerika'da piyasaya sürülecek. Bu adaptör ile Avrupa'da ve Japonya'da satılmayacak. Konsoldan Adaptör ve şarj birimi, ayrı olarak satılacak ve önceki sürümleri 3DS, DSi ve DSi XL'de bulunan AC adaptörleri, yeni çıkacak olan 3DS XL ile uyumlu olacak. Ayrıca tüm 3DS ve DS yazılımları, 3DS XL ile uyumlu olarak piyasaya sürülecek.

28 Temmuz'da Avrupa'da mavi, kırmızı ve gri renklerde piyasaya sürülecek olan 3DS XL ile beraber şu dört oyun da aynı gün piyasada olacak. Bu oyunlar; Kingdom Hearts 3D Dream Drop Distance, Theatrhythm Final Fantasy, New Art Academy ve Freaky Forms Deluxe.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.