Oyun

Nintendo'nun mobil oyunu Miitomo Mart ayında bizlerle

Bir hayaldi gerçek oldu!

Nintendo'nun mobil oyunu Miitomo Mart ayında bizlerle

Nintendo uzun zamandır mobil pazar için oyun geliştiriyor. Japon oyun devi Nintendo oyunları ile belli bir kesim için dünyanın en iyi stüdyosu. Mobil tarafta oyun deneyimi ise her geçen gün gelişiyor. Özellikle CPU ile GPU'ların konsol seviyesinde grafik ve oyun deneyimi sunmaya başlamasıyla birlikte mobil oyunlar için ödenen tutarlar milyarlarca doları çoktan geçti. 

Mario ve Zelda gibi oyunların yapımcısı Nintendo yeni oyunu ile Miitomo'yu duyurdu. Miitomo bir karakter oyunu ve karakterinizin sosyalleşmesi üzerine kurulu. Buradaki en önemli farklardan birisi de oyun içinde oyuncuların birbirlerine kişisel mesaj gönderilebiliyor oluşu.

Bu özellik sayesinde hem karakteriniz sosyalleşirken hem siz yeni arkadaşlıklar edinebileceksiniz. Mart ayı içinde iOS ve Android platformu için dağıtılacak Miitomo'nun oyun içi item satın alma yoluyla oynanacağını söyleyebiliriz.

Bakalım Nintendo başarılı olabilecek mi?
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.