Oyun

NLF Pro 2013, iOS için yenilendi!

Müthiş oyun yeni kamuflajıyla App Store'daki yerini aldı, bu kez daha iyi, daha hızlı ve daha güçlü olarak!


Gameloft yepyeni oyunlarıyla App Store'da boy göstermeye devam ediyor. Dünyanın en iyi mobil oyun geliştiricilerinden olan firma NLF Pro 2012 adlı oyunu üzerinde bir süredir çalışmalarını sürdürüyordu, geçtiğimiz saatlerde bu çalışmalar ilk meyvelerini nihayet verdi. NLF Pro yepyeni kamuflajıyla bomba gibi karşımıza çıktı, yenilenen oyun NLF Pro 2013 ismiyle App Store'daki yerini çoktan aldı bile.

1348751278_111.jpg
Resmi NFL lisansı sayesinde takımınızı 32 franchise arasından seçebileceksiniz. Yenilenen, modernleştirilen grafikler sayesinde pürüzsüz animasyonların sizi beklediği ortamda daha gerçekçi bir oyunun içinde kendinizi bulacaksınız. Direkt kamera objektifinden edineceğiniz yakın çekim görüntülerle adeta oyunun içine dalacaksınız.

1348751305_222.jpg
Yeni yönetim sistemiyle takımınızı çok daha yakından takip etme fırsatına sahip olup, gerçek direktör olacaksınız: oyuncu alın, gelir yükseltmek için stadyumunuzu iyileştirin, takımınızın performansını en iyi hale getirmek için güçlü olup, iyi oynadığı maçlar üzerinde çalışın.

Ayrıca Playbook Editor özeliği ile oyunlarınızı düzenleme şansına sahip olma imkanı sunan bu oyunu çok seveceksiniz. Oyunu hemen App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. App Store - NLF Pro 2013

NLF Pro 2013  yeni fragman yayınlandı!Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.