Oyun
No Man's Sky oyunu Xbox'a geliyor

No Man's Sky sonunda Xbox'a konuk oluyor!

Popüler aksiyon oyunu No Man's Sky kısa süre içinde Xbox One kullanıcıları ile buluşacak.

Microsoft'un üst düzey yöneticisi Mike Ybarra, beklenen müjdeyi nihayet verdi. Mike Ybarra'nın açıklamasına göre No Man's Sky kısa süre Xbox platformu ile buluşacak.

Ünlü yöneticinin açıklaması bununla sınırlı değil. No Man's Sky, Xbox One konsol ailesinin en üst modeli Xbox One X'da 4K ve HDR mimarilerinden destek vererek  piyasaya sürülecek. Yapımın Nisan ayının ilk iki haftasında oyun tutkunları ile buluşması bekleniyor.

No Man's Sky sonunda Xbox'a konuk oluyor! - Resim : 1

Pek çok oyun tutkunu içi No Man's Sky özel bir yapım... Klasik bilim-kurgu ve macera ögelerini birleştiren yapımda, pek çok role bürünebiliyorsunuz. Oyunda; dilerseniz bir tacir, dilerseniz bir savaşçı, dilerseniz bir gezgin, dilerseniz bir din adamı görevi üstlenebiliyorsunuz.

 No Man's Sky'ın Xbox versiyonu üç büyük güncelleme ile geliyor. Söz konusu güncellemeler sayesinde yapımın oynanış ömrü 30 saat gibi muazzam bir değerde artıyor. Üstelik Microsoft, yakın tarihte ücretsiz eklentiler sunmayı vadediyor.

No Man Sky, 2016 yılında PC ve Sony Playstation 4 platformlarında satışa sunulmuştu. RPG, aksiyon ve adventure mimarisini tek potada eriten oyun kısa süre içinde 4 milyonu aşan satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Metacritic, PC Gamer, The Guardian, Eurogamer, Time ve US Gamer gibi otoriteler yapıma yüksek puanlar verdiler.

Kısacası yapım son derece başarılı. Xbox One X teknolojileriyle buluşunca No Man's Sky, orijianl sürümden bile başarılı olacağa benziyor. İşin içine ne de olsa; 4K ve HDR mimarisi giriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.