Oyun

NVIDIA ve Ubisoft ortaklığı AMDnin Mantle'ına meydan okumaya hazırlanıyor

Bu yılın en çok beklenen yapıtları, GeForce GTX promosyonları ile geliyor.

NVIDIA ve Ubisoft ortaklığı AMDnin Mantle'ına meydan okumaya hazırlanıyor

NVIDIA bugün Ubisoft ile gerçekleştirdiği, tüketicileri hiç olmadığı kadar oyunlarına yakınlaştıracak olan, yeni bilgisayar oyunu geliştirme teknolojisi ortaklığını duyurdu.

Yeni piyasaya sürülen GTX 980 ve 970 GPU’ları dahil olmak üzere NVIDIA GeForce GTX teknolojisinin gücü sayesinde, yılın ilgi çeken en yeni oyunları Assassin’s Creed Unity, FarCry 4 ve The Crew tek kelimeyle inanılmaz görünecek.

Gerçek gölgelere yönelik HBAO+, sinema kalitesinde yumuşaklığa yönelik TXAA ve bunların yanı sıra artırılmış 4K desteği gibi NVIDIA’nın üstün Game Works teknolojilerini entegre ederek Ubisoft, bilgisayar oyunu severlerin oyun ortamlarına tam olarak odaklanmalarını sağlayan son teknoloji ürünü içerik sağlıyor.

Bugün başlayan ve yılın sonuna kadar devam edecek olan promosyonunun bir parçası olarak, GeForce GTX 980, 970, 780 Ti ya da 780 grafik kartı dahil olmak üzere özel bir GeForece GTX GPU yada GeForce GTX 980M ya da 970M’li bir diz üstü bilgisayar satın alan oyuncular ücretsiz olarak The Crew, Far Cry 4 ya da Assassin’s Creed Unity başlıkları arasından tercihlerini yapacaklar.

Ubisoft Montreal’in Baş Grafik Programlayıcısı Jean-Francois St.Amour, “NVIDIA bilgisayar oyuncularımıza en iyi deneyimin sağlanmasına yardımcı olmak için geliştirme ekiplerimizle el ele, sıkı bir şekilde çalıştı. Assassin’s Creed oyunlarının yeni nesli büyük bir teknolojik sıçrama yaparken onların destekleri ve anlayışları şimdi çok daha önemli.” diyerek görüşlerini ifade etti.

1415181763_2611968-acu58spleapoffaithhoteldeville.jpg

Ubisoft’un imtiyaz hakkı bulunan en başarılı ürünlerinden olan Assassin’s Creed Unity, Ubisoft’un Fransız Devrimi Paris’inde geçen oyun için 16’ncı yüzyıl ortamlarını gerçekçi bir şekilde canlandırmasını sağlayan HBAO+, TXAA, PCSS ve mozaik teknolojileriyle öne çıkacak.

Büyük ölçekte görsel ve teknolojik bir güncelleme yapılan diğer bir efsanevi oyun serisi de FarCry 4. HBAO+, TXAA, PCSS ve artırılmış 4K desteği ne ek olarak, Far Cry 4’e aynı zamanda oyuncuların Himalayalar’da güneşin yoğun parlaklığını hissedebilmeleri için NVIDIA Godrays ve oyunun içinde karşılaşılacak olan, gerçekçi olmasının yanı sıra amansız düşmanlar sağlamak için NVIDIA Hair Works teknolojileri entegre edilmiştir. Son olarak beygir gücü, motorlar ve libre alıcılarınızın devrini yükseltiyorsa, o zaman gelmiş geçmiş en üstün sokak yarışı oyunu olan The Crew, tam da beklediğiniz giriş bileti olabilir.

1415181786_far-cry-43-1410247904-far-cry-4-best-weapons-to-storm-kyrat-explained.jpeg

New York City’nin ve Los Angeles’ın hareketli sokaklarında araba kullanmak, güneşli Miami Plajında gezinti yapmak ya da Anıt Vadisi düzlüklerinde seyretmek, kısmen hepsi nefes kesici 4K kapsamında sağlanan HBAO+ ve TXAA teknolojilerinin entegrasyonu sayesinde hiç bu kadar muhteşem görünmemişti. Üstelik The Crew, çevrim içi oynamaya başlamadan önce sürüş denemesi yapmanızı ve yol üzerindeyken uzaktan sohbet etmenizi, arkadaş profillerini taramanızı ve ekibinize görevler vermenizi sağlayan Android uyumlu bir uygulamayla birlikte geliyor.

1415181797_thecrew1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.