Oyun

Nvidia'nın Shield'ı için ön siparişlere başladı

Nvidia'nın yeni oyun konsolu satışa çıkacak

Nvidia'nın Shield'ı için ön siparişlere başladı

Nvidia'nın uzun bir süredir oyun gündemini meşgul eden konsolu Shield sonunda geliyor. Nvidia her ne kadar en iyi oyun ve konsol üreticisi olmasa da bu sektöre en azından deneyimli giren ve donanım olarak muhteşem cihazlar üretebilecek bir firma. Bilgisayarlarınızın ekran kartlarında hepiniz bir Nvidia markası deneyimlemişsinizdir. Şimdi ünlü firmanın oyun konsollarına tanık olma vakti.

Nvidia'nın Shiled'ı hakkında detaylı özelliklere hep birlikte bir göz atalım. Shield Tegra 4 işlemcisi ve Android işletim sistemiyle donatılmış yeni bir cihaz. 1 Ağustos'ta resmi olarak yayınlanan cihazın siparişleri başladı.

1375499793_nvidia-project-shield-handheld-android-gaming-console.jpg

Bugünlerde yeni yeni kullanıcıların eline geçen oyun konsolu 100 oyun optimizasyonu kapasiyesiyle geliyor. Ancak bunların yanı sıra her Android oyunu da Shield'da oynanabilecek.

PC ve Shield arasındaki bağlantı Wifi ile sağlananiliyor. İstediğinizde oyunları bilgisayarınızda, istediğinizde de yatağınızda uzanırken oynayabiliyorsunuz.

299$ fiyatla piyasaya giriş yapan cihazın ilk ön siparişleri Newegg.com'da ve GameSpot mağazalarında başladı.

Yorumlar
Misafir
PS4 ün oyunlarıuna değer 100 dolar. Kıyaslaman yanlış
Cevapla
Misafir
100 dolar fazla ver ps4 al sonra her bir oyunu için 100 dolar ver. ver babam ver :)
Cevapla
100$ fazla verir ps4 alirim daha iyi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.