Oyun

Örümcek Adam'dan yeni video geldi!-Spider-Man

Videoda Spider-Man'i PS3′de oynayacak oyun severlerin PS Move ile süper kahramanımızı nasıl yöneteceğini göreceksiniz.

Örümcek Adam'dan yeni video geldi!-Spider-Man

Spider Man, süper kahramanlar içerisinde en çok sevilenlerden birisi. Ancak bu sevgi oyun dünyasında bir başarı sağlayamadı. Şimdi Spider Man'in yeni oyunundan bir video daha basınla paylaşıldı.

1338307153_orumcek-adam-3-1320273999.jpg

Genelde filmlerinde son derece başarılı olan Spider-Man, oyunlarında ise bu başarıyı yakalayamayan bir yapım. Oyunun yapımcısı Beenox bu durumun en büyük sorumlusu olarak görülüyor. Ancak şirket Amazing Spider-Man'in duyurulduğu günden bu yana, durumu tersine çevirmek için elinden geleni yapıyor.

Bugün şirket tarafından paylaşılan yeni bir video da şirketin çabasını gösteriyor. Son bir ayda, 3′den fazla trailer'ın ve onlarca yeni ekran görüntüsünün paylaşılmış olması, herkesin bu sefer daha kaliteli bir oyun beklemesine sebep oluyor.

Yeni videodaki görüntüde Spider-Man'i PS3′de oynayacak oyun severlerin PS Move ile süper kahramanımızı nasıl yöneteceğini göreceksiniz. Bakalım PS3 kullanıcıları Move destekli Örümcek Adam oyununu beğenecekler mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.