Oyun

Outlast 2'de altına kaçıranlar için bez geliyor!

Korku oyunu Outlast 2 için Kickstarter üzerinde ilginç bir proje başlatıldı. Oyun sırasında altına kaçıranlar için Outlast 2 bezi geliyor!

Outlast 2'de altına kaçıranlar için bez geliyor!

Bağımsız geliştirici Red Barrels Studio tarafından PC, PS4, Xbox One ve macOS geliştirilen serinin devam oyunu Outlast 2, korku oyunu tutkunları fazlasıyla tatmin ediyor. Bir anda ortaya çıkan mutasyona uğramış insanlar ve karanlık ambiyansı ile korku dozunu arttıran Outlast 2 için ilginç bir proje Kickstarter üzerinde hayata geçti.

Oyun sırasında altına kaçıranlar için Outlast 2 temalı bez geliştirmeyi hedefleyen ekip, "Underscares" adını verdikleri ürün için bağış topluyor. Diğer bezlere oranla altına kaçırmada üstün bir sıvı tutuşu sağladığı söylenen Underscares'a sahip olmak için 55 dolar ve üzeri bağış yapmanız gerekiyor.

55 dolar ve üzeri bağışta Deluxe Underscares ve Outlast 2 Steam Key'i sizin oluyor.

Deluxe, Basic ve Diy modelleri bulunan Underscares oldukça ilgi görüyor. Proje için 40.000 Kanada doları toplamayı hedefleyen ekip, şimdiden 12.000 Kanada doları toplamayı başardı.

Underscares'in Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

1479893058_20589425a319cf7ef9f3576b9cd674f3original.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.