Oyun

OUYA Android Jelly Bean ile geliyor!

Oyun konsolu OUYA, Android Jelly bean ile gelecek.

OUYA Android Jelly Bean ile geliyor!

Kickstarter üzerinden toplanan yardımlarla büyük bir oluşum içerisine giren, yepyeni oyun konsolu OUYA bildiğiniz gibi, PlayStation ve günümüzde yoğun bir şekilde kullanılan konsolları unutturmak için geliyor.

Firma uzun süredir başlattığı bağış kampanyası kapsamında gerekli olan 950.000lık bağışı bir hayli aştı ve miktar 8.5 milyon dolara ulaştı. 60 bin gönüllünün katıldığı kampanya, OUYA'a önem veren kişilerin ne kadar çok olduğunu gösteriyor. Konsol dünyasına bambaşka bir renk katacak olan OUYA'nın Android tabanlı olması milyonlarca kişiyi şimdiden heyecanlandırmaya başladı bile. Özellikle yeni gelecek konsolun teknik alt yapı ve tasarımı konusundaki merak günden güne artmaya devam ediyor.

1351779494_ouya-gaming-console1.jpeg

Ancak geliştiricileri OUYA oyun konsolunun daha önce bahsedildiği gibi Android Ice Cream Sandwich değil Jelly Bean ile geleceğini açıkladı. Aynı zamanda geliştiricileri oyun konsollarının donanımı hakkında bazı ayrıntılar yayınladı.

Daha fazla bilgi için buradan OUYA resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar
ersan
android yazilimina oyun gelistiren cok saglam firmalar simdiden konsol kalitesinde oyunlari bize telefonlarimizdan oynatiyorlar zaten simdi birde boyle bir cihaz icin nasil muhtesem oyunlar yaparlar siz hesap edin..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.