Oyun

Overkill's The Walking Dead çıktı!

Overkill, yeni oyunları Overkill's The Walking Dead'i Steam üzerinden piyasaya sürdü. İşte detaylar!

Overkill's The Walking Dead çıktı!

PayDay 2 ile adını duyuran oyun yapımcısı Overkill, yeni oyunları Overkill's The Walking Dead'i piyasaya sürdü. Steam üzerinden satışa çıkarılan oyun oldukça uygun bir fiyata oyunculara sunuluyor. Sadece 92 TL. 

İncelemeler konusunda oldukça orta derecede puanlar alan yapım, zombi ve TWD severler için oldukça doyurucu özellikler barındırıyor içerisinde. Night Raid Collection kozmetik DLC'si, OST'si ve dijital artbook'u ile birlikte gelen Digital Deluxe versiyonunun fiyatı ise 119 TL.

Overkill's The Walking Dead çıktı!

Ünlü TV dizisi The Walking Dead'in evreninde geçen oyun, 4 kişilik co-op desteği sunmakta. Oyunda; Aidan, Heather, Grant, Maya adlı 4 farklı oynanabilir karakterden birini seçerek evrene dalışınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabii ki alınan karaktere göre de görevleriniz değişkenlik gösteriyor. 

Karakterler olsun diye konmamış anlaşılacağı üzere. Örneğin Aidan'ın ekstra canı ve dayanıklılığı onu Tank rolüne iterken, Heather'ın sis bombası kendisini bir Scout'a dönüştürüyor. Bakalım yapım beklediği ilgiyi alabilecek mi hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.