Oyun

Oxenfree ücretsiz oldu!

Epic Game Store'da 31 TL'lik oyun Oxenfree ücretsiz oldu. İndirme linki ve detaylar haberimizde!

Oxenfree ücretsiz oldu!

Oxenfree PC oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. İlgilenenler Epic Games Store üzerinden giriş yaparak oyunu ücretsiz olarak edinebilir ve ardından Epic Games Launcher aracılığıyla oyunu bilgisayarına indirebilir. Oyun 4 Nisan'a kadar ücretsiz dağıtılacak.

Oxenfree ücretsiz oldu!

Bir sonraki ücretsiz oyun da belli oldu. The Witness 4 - 18 Nisan tarihleri arasında Epic Games Store'da ücretsiz olacak. Oxenfree'nin Epic Games Store üzerindeki tanıtım yazısı: 

Oxenfree, farkında olmadan ruhani bir yarık açan bir grup arkadaşla ilgili doğaüstü bir gerilim. Eski bir askeri adada tüm gece sürecek partiye, yeni üvey kardeşi Jonas'ı getiren parlak, asi bir genç olan Alex olarak oyna. Adanın gizemli geçmişinden ortaya çıkan ruhani bir kapıyı farkında olmadan açınca gece korkulu dolu bir hale döner.

Bu olaylarla, arkadaşlarınla ve zincirlerinden kurtulan bu uğursuz yaratıklarla nasıl başa çıkacağın sana bağlı. Edwards Adası'nı keşfederken, üssün karanlık geçmişini ortaya çıkarırken ve arkadaşlarının yaşamlarının akışını değiştirirken Alex'in hikayesinin her yönünü SEN belirlersin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.