Oyun

Oyun dünyası Assassin's Creed çakması denilen bu oyunla karıştı!

Shadow of Mordor adında gelen oyun ile Assassin's Creed arasındaki benzerlik şaşırtıyor!

Oyun dünyası Assassin's Creed çakması denilen bu oyunla karıştı!

Tüm zamanların en çok oynanan serilerinden olanAssassin's Creed bildiğiniz üzere son serisi Black Flag ile yer yüzüne ineli henüz aylar geçti. Popüler Assassin's Creed  ile son derece benzerlik gösteren, geçtiğimiz aylarda adı ve videoları duyurulan Shadow of Mordor adındaki oyun, ekosistemi karıştırdı.

Assassin's Creed cephesinden gelen ilk açıklamalarda kodların alıntı olduğu iddiasının ve oyunun ana yapısının benzerliği oyun gündeminde şu sıralar en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Diğer yandan Assassin's Creed fanlarından bir oyun sever iki oyun arasındaki benzerliği gözler önüne sermek için özel bir video hazırladı.

1390813210_middle-earthshadow-of-mordor-5.jpg

Youtube'da kanalında yayınladığı özel video ile birlikte oyundaki tırmanma sahnelerini net bir şekilde karşılaştırıyor. Shadow of Mordor ve Assassin's Creed arasındaki benzerliği görmek çok da uzmanlık gerektirmiyor, hem karakterler hem de onların bir çok hareketi, kare kare olmasa da çok büyük benzerlik taşıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.